Únor 2009

Naruto Special: Find the Crimson Four-Leaf Clover

22. února 2009 v 22:13 | nEEchEE-nka |  Naruto
Tentokrát Naruto OVA 1 neboli Hledání červeného čtyřlístku.
Konohamaru prijde za Narutem s novou misí - chce, aby mu pomohl najít červený čtyřlístek, který prý splní každé přání. Konohamarovi se totiž líbí jeho spolužačka Yoshino Kaede, která se bude muset stěhovat do jine vesnice, čemuž chce zabránit a dokonce se vydá s Narutem do Akagahary, zapomenutého místa se spoustou pastí, kam nikdo nesmí vstoupit.

Part one


Part two
Gloomy Sunday

21. února 2009 v 23:46 | nEEchEE-nka |  Co se nevešlo..
Gloomy Sunday, neboli Ponurá neděle, neboli píseň sebevrahů..

Rezsô Seress se narodil v roce 1899. Byl to barový muzikant a vystupoval v budapeštských kabaretech. Když se na konci roku 1932 rozešel se svou přítelkyní, která chtěla aby se živil nějakým serióznějším zaměstnáním, složil s textařem Lászlem Javórem snad tu nejdepresivnější píseň, která kdy byla napsána - Gloomy Sunday (orig. Szomorú Vasárnap).
V té písni vyjádřil své neúspěchy a zvláštním způsobem do ní zakódoval pocity mnoha ztracných, nešťastně zamilovaných a osamocených lidí.
Jeho expřítelkyně krátce nato spáchala sebevraždu a údajně se u ní našel lístek s nápiem Ponurá neděle. A nebyla jediná..
Zanedlouho spáchalo sebevraždu několik desítek lidí. Mnozí z nich se zastřelili přímo při poslechu písně, jiní se utopili..
Policie zpozorněla a byla velká snaha píseň zakázat. V některých radiových stanicích se to podařilo, ale Ponurá neděle už překročila hranice a jenom v Americe prý způsobila přibližně 200 sebevražd.
Sám autor ukončil svůj život dobrovolně a roku 1968 ve věku šedesátidevíti let skočil z okna svého bytu.
Spousta lidí se snažila účinek této písně vědecky vysvětlit, ale nikdy to nedávalo smysl a tak mýtus skladby žije dál...
Píseň byla několikrát přezpívána. Nejznámější je asi verze od Billie Holiday, ale další byly například Björk, Sarah McLachlan, Sarah Brightman nebo i Iva Bittová.
Naruto Special: Konoha Annual Sports Festival

19. února 2009 v 20:15 | nEEchEE-nka |  Naruto
Myslim ze ctvrty special Naruta (postupne pridam dalsi)
V Konoze se pořádá sportovní festival, kterého se účastní (nebo se přišly podívat) snad všechny postavy z tohoto anime. Jenom Naruto má takový menší problém... :D

Devil :P

15. února 2009 v 23:00 | nEEchEE-nka |  Moje Kresby
Heh..dalsi takovej strasi obrazek..jak se na nej ted divam, asi sem mela aspon vybarvit podlozku a tak..mno ted uz je to stejne jedno :)


Free image hosting

The Simpsons - New Opening

14. února 2009 v 21:06 | nEEchEE-nka |  The Simpsons
Nekteri mozna vite, ze s dalsi epizodou The Simpsons (v nedeli 15. unora) se objeví naše zluta rodinka v HDTV kvalite. K tomuto dilu si take pripravili novou uvodni scenku!! Jedna se sice porad o tu stejnou, jen trochu upravenou scenku, jen je v lepsi kvalite.


Jak vypadá Kakashiho tvář??!!

8. února 2009 v 21:47 | nEEchEE-nka |  Naruto Shippuuden
Tenhle tyden sem objevila na KONOZE special vydany ke kapitole 420 Naruto mangy, kde se Naruto znovu snaží zjistit jak vypadá Kakashi obličej pod maskou :DD

Naruto ShaNo Sho

Mrtvá nevěsta Tima Burtona

7. února 2009 v 17:21 | nEEchEE-nka
Hlavni hrdina Victor ma velmi ambiciozni rodice, kteri se snazi dostat k penezum jakymkoliv zpusobem a tak se rozhodnou ho ozenit s Victorií, dcerou bohatych obchodniku, kteri smysleji uplne stejne. Pri zkousce svatby nervni Victor nastve vsechny pritomne tim, ze neni schopen si zapamatovat svatebni slib. Odejde do temneho lesa, kde se mu povede omylem se zasnoubit s mrtvou nevěstou. Da se na utek, ale nevesta ho dohoni na moste a s usmevem mu oznami : "I do! You may kiss the bride." Po tom, co sebou Victor sekne, objevi se ve svete mrtvych, kde zjisti, ze jeho nastavajici se jmenuje Emily a zjisti i jeji smutnou minulost. Victor zacne mit Emily rad, ale porad nemuze zapomenou na Victorii...


tudle pisnicku miluju v CZ verzi..:)
The Corpse Bride: I've been in the darkness for so long,
I've almost forgotten how beautiful the moonlight is.

Jak kreslit manga oči

7. února 2009 v 0:00 | nEEchEE-nka |  Jak kreslit
Základ tohohle clanku je odsud: TADY Jenom sem to prelozila, upravila a neco pridala :) Pod perexem najdete nejake moznosti jak nakreslit ty prave manga oči.


Alisha - Info

4. února 2009 v 23:27 | nEEchEE-nka |  Tonight - Info


Jméno: Alisha Taylor
Datum narození: 5.4.1993
Znamení: Beran
Místo narození: Amerika
Sourozenci: starší bratr Jared (18)
Oči: zelené
Vlasy: světlé
Výška: 167 cm
Váha: 55-60 kg

- - -

Motto: Všechno dobře dopadne
Povaha: melancholik
Pohled na svět: optimista

Má ráda: kamarády, oblékání, nakupování, léto, romantiku, gumičky do vlasů, hudbu, berušky, cornflakes, svoji kočku Smokie, modrou barvu, komiksy
Nemá ráda: těstoviny, matematiku, pavouky


*PICTURES*

4. února 2009 v 22:40 | nEEchEE-nka
Rozcestnik obrazku z internetu*MUSIC*

4. února 2009 v 20:57 | nEEchEE-nka
Velký rozcestník hudby

(postupne budu pridavat nove)


- - -Vincent

1. února 2009 v 16:51 | nEEchEE-nka

Jedná se o jeden z nejranějších snímků Tima Burtona. Je to přiblizne petiminutový film, proto ho dávám na podívani pod perex :)
Vincent je sedmiletý chlapec, jehož fantazie jej zavádí do strašidelných představ. Všechny jeho představy se odvíjí na základě hororové legendy Vincenta Pricea. Vincent totiž žije v domnění, že se sám stává Vincentem Pricem a svůj život vidí pouze v morbidním světle plného úděsných kousků. Za své kousky je svou matkou odsouzen k domácímu vězení, které vidí jako prokletí a na které také umírá.
(film je nadabován Vincentem Pricem)


Tim Burton

1. února 2009 v 16:17 | nEEchEE-nka |  Co se nevešlo..

Celé jméno: Timothy William Burton

Datum narození: 25. 08. 1958

Znamení: Panna

Místo narození: Burbank, Kalifornie, USA

Povolání: režisér, scénárista, producent

Burton odmala kreslil, v mládí navštěvoval Cal Arts Institute, které spolupracovalo se studiem Disney a po studiích se do něj dostal jako animátor. Debutoval krátkým příběhem s postavou Vincenta (Vincent - 1982, nadaboval Vincent Price) a poté následoval hraný snímek Frankenweenie (1984, vychází z legendy o Frankensteinovi).
Mezi jeho další snímky (celovečerní) s jejich specifickou temnou atmosférou patří např. Beetlejuice, Batman, Střihoruký Edward (začíná spolupráce s Johnnym Deppem), Batman se vrací, the Nightmare before Christmas, Ed Wood, Ospalá díra, Karlík a továrna na čokoládu...
Kromě režie výše uvedených filmů se Burton věnuje ilustrování dětských knížek, například knižní verze the Nightmare before Christmas. Další knihou s kresbami a krátkými melancholickými verši je Melancholy Death of Oyster Boy and Other Stories, kterou velmi vyzdvihl list New York Times pro "vystižení bolesti dospívání".
Tima Burtona váže už dlouholeté přátelství s hercem Johnnym Deppem, se kterým natočil už spoustu filmů (+ Johnny nadaboval postavu Victora z filmu Mrtvá nevěsta Tima Burtona). Johnny Depp je také kmotrem Timova prvorozeného syna.
Tim Burton žije s herečkou Helen Bonham Carter, se kterou má dvě děti, syna Billyho Raye (4.10.2003) a dceru Nell (15.12.2007).

Zdroj obrazku: ovationtv.com

FILMY


- - -


- - -


- - -


Cookie - Info

1. února 2009 v 0:15 | nEEchEE-nka |  Tonight - Info

Jméno: Candy Williams
Datum narození: 15. ledna 1993
Znamení: Kozoroh
Místo narození: Amerika
Sourozenci: mladší sestra Emily (9 let)
Oči: hodně tmavě zelená
Vlasy: světlá
Výška: 170 cm
Váha: 55 - 60 kg

- - -

Motto: It's better to burn out than to fade away...
Povaha: nejvíce melancholik a flegmatik + něco z cholerika
Pohled na svět: optimista

Má ráda: sušenky, sladkosti, TV, PC, jahody, Japonsko, horory, punk, kočky, potkany, kreslený seriály (i Anime), oblečení, peníze, kamarády, New York, šperky, tmu...
Namá ráda: zeleninu, omáčky, školu, učení, nudu, popík, namyšlený lidi, malá města...