Červenec 2010

Není všechno zlato co se třpytí

15. července 2010 v 0:04 | nEEchEE-nka
Byla bych moc ráda, kdybyste mě po tomhle nezatratili :D Je to staré přibližně půl roku, daly jsme to dohromady s Anet (moje návrhářka příběhů :) a chtěly jsme to poslat do českého sborníku mangy Vějíře.
Mno...to jaksi nevyšlo. Sice na jednu stranu jsem krapet zklamaná, nemohla jsem se dočkat kdy tam budu a ještě k tomu ve vydání s tak hezkou obálkou. ^^ Ale zase jsem ráda že to můžu zkusit příští rok a navíc s mnohem lepším příběhem. Ten byl totiž hlavním problémem a mnohokrát jsme se s Anet kvůli němu pohádaly :D Ale co už, teď už na tom nezáleží :)
Ale můžete na to mrknout ;)

Čte se zleva doprava

neechee-nka.blog.cz


Vejžblept no. 74

9. července 2010 v 22:34 | nEEchEE-nka |  My Diary
Pitomej sporťák. A pitomej kamion na naše kola. Kdyby totiž ten pitomej kamion ty pitomý kola nevezl všechny pohromadě neměla by polovina z nás ty kola dodělaný a já bych ještě měla funkční dynamo. Takhle nesvítím a mamka mě nechce pustit zajezdit si večer ven..do předního světla nevedou dráty a zadní světlo nemá tu červenou krytku, takže mi svítí jenom žárovička :D Ale to už je zase jinej příběh..:D
I když možná je lepší, že na kolo nemůžu, nejspíš bych tam v nějaký hospodě usla únavou. Dneska pořád jenom někde běhám a nakupuju věci do Chorvatska ^^ (btw v Tezenis mají poloviční slevy - doporučuju ^^). Takže příštích deset dní tady nebudu, i když možná něco přednastavím, aby mi to tady nezrušili :B Ale porad mam strasny vycitky, ze k vam nechodim :( Ale opravdu nestiham :( Vsak az prijedu, jednou zustanu celej den u pocitace a budu vam tam mastit komenty :D A budu (sakra už!) aktivní na deviantArtu!! (sakra už!!)

Mno nic, mějte se tu hezky a užívejte si 34°ňový vedra :D (já vím, tohle bylo hnusný)   O:) Hlavně se mi tady nerozpustěte a užívejte prázdnin, dokud to jde ;)

Pamatujte na má poslední slova.....SPIDERMAN JE BOREEEEC!! :D

- - - - - -

Okok a na zaver, moje milovana fotka ze Sporťáku...zrovna na koncertu ABBA revival :D Zrovna tam měli nějakou akci, takže ve Veselí bylo fakt veselo :D

My soulmates ^^
(jak se k sobě všechny hodíme...všechny nenamalovaný :D )

neechee-nka.blog.cz
Ja jsem ta s tim vrazednym vyrazem...nevim proc...(a ta s tema slunecnima brejlama na hlave i kdyz bylo asi jedenact v noci :D)

In the sky

2. července 2010 v 21:55 | nEEchEE-nka |  Moje Kresby
Ach jo...v mojí hlavě to vypadalo mnohem líp..Ale tak hlavně jsem si vyzkoušela novou metodu lineartování v Gimpu (doporučuju všem, co nemají tablet a líbí se jim jednolinkové linearty - Nástroj cesty - tvorba a úprava cest) . Popravdě, docela dlouho jsem se rozhodovala, jestli to sem hodit nebo ne, ale když už mi to dalo tu práci...:)

neechee-nka.blog.cz

Bla bla bla bla...

1. července 2010 v 19:34 | nEEchEE-nka |  My Diary
Taaak! Konečně jsem se dokopala k tomu, nám sem internet (njn přes modem..) A věřte nevěřte, ono to FAKT FUNGUJE!! :D Kdo jinej by to tady taky udělal, že..vypadá to, že jsem jedinej chlap v naší domácnosti :D

No dobře, to není událostí dne..však vy víte co myslím...PRÁZDNINYYYYY!!!!! ^^ Neuvěřitelné...dva měsíce plné flákání..

Jen by mě zajímalo, kterej chytrák vymyslel, že cesta ke sladkým prázdninám vede přes vysvědčení :D Tenhle rok jsem se vytáhla, tu zatracenou matiku jsem vytáhla na dva, známku ze zsv jsem se dozvěděla až na vysvědčení, to pro mě bylo překvápko a ta chemie...hm...pamatuju si, jak jsem se to snažila ještě vylepšit posledním testem na metabolismus. Plná elánu a vědomostí jsem nastoupila do první lavice a pak..jsem uviděla ten test :D Kdyby jenom metabolismus...ale i takový pitominy jako kys. mléčná, vzorec fruktózy..prostě to, co si už fakt nepamatuju :D Docela jsem jako zírala a pak už to vzdala. Takže padla jedna čtyřka a jak vidíte, svět se ještě nezbořil :) No jo, jsem lemra :D Dokonce jsem i TOHLE vízo dvakrát oslavily ^^  A copak jste dostali vy? :)

A na konec...momentálně nemam na kreslení moc času, mám spíš hromadu věcí a nic není dokončené, ale příští týden už se k tomu snad dostanu a pak přibudou dva covery a čtyři stránky k Yakuza shoujo a pár obrázků :)

Hmm...a ještě něco...

Hezké prázdniny!! :)