Září 2011

Co mám zrovna v hlavě..

3. září 2011 v 15:22 | nEEchEE-nka |  My Diary
Aaaach...občas si fakt přeju nebýt tak náladová, melancholická, cholerická, labilní.. Přes den jsem v jednom kole a nemám čas ani náladu nad něčím přemýšlet, ale když jdu z práce večer domů, to už je horší. A úplně nejhorší je to před spaním. To přemýšlím nad možným i nemožným, mám z toho nervy a nemůžu kvůli tomu spát. Takže to nakonec vzdám, sednu si do okna a dívám se na temné sídliště, počítám rozsvícená okna a sleduju těch pár hvězd, které ještě nezabily světla velkoměsta.
Bojím se, že po tomhle se mi bude stýskat úplně nejvíc. Po sezení v otevřeným okně, povídání si pro sebe, zpívání.. a ten vzduch!!!! M-I-L-U-J-U noční vzduch, připomíná mi tolik věcí :')
I když...chci vidět, opravdu chci vidět, jak JÁ se přestěhuju :D V pondělí odjíždím mimo Brno a pak mám týden na to, abych si sbalila saky paky, sehnala postel a všechno to odvezla, než mi začne škola.. :D Přitom jenom na moje oblečení budu snad potřebovat samostatnou dodávku :D A po tom, co mi bylo řečeno, že moje milovaná postel s opěradlama a šuplíkama se NEDÁ dostat z 5. patra tak, aby se na ní dalo ještě někdy spát, jsem se rozhodla, že klidně budu ležet jenom na matraci :D Jako Japonci!!!! *ME GUSTA*

Zajímavé..původně jsem chtěla psát o něčem jiném, ale co už :D


A na konec fotka mojí Agátky.. myslím že si to zaslouží za to, jak jsem ji trápila včera cestou k veterináři (a ona mi to oplácela a mňoukala na přes celou šalinu.)