Leden 2012

Goodbye

14. ledna 2012 v 7:56 | nEEchEE-nka
Tento článek píšu pro tu poslední hrstku lidí, co sem ještě náhodou zavítá. I když nerada používám slovo nikdy, musím napsat, že už opravdu nikdy na tenhle blog nic nepřibyde. Poslední dobou je pro mě tenhle blog jenom koulí na noze. Opravdu nechci přidávat články jenom proto, že bych měla a je to těžké zvlášť teď, když jsem nastoupila do školy..Jasně, věděla jsem, že není lehká, ale prostě nechci několik let a VŮBEC se nevyvíjet po artistické stránce. Přibližně od listopadu jsem nenakreslila NIC. Ani to nebylo nedostatkem času (to taky) ale inspirace se mi vyhýbala obloukem. Už jsem ani neměla chuť vzít tužku do ruky.
Jasně, škola je důležitá, pro mě prostě jenom nikdy nebyla na prvním místě..vzpomínám si, jak jsem na střední chodila za školu a kreslívala po kavárnách, McDonaldech, lavičkách, mým cílem bylo učit se na čtyřky abych prošla.. :D
Kdyby to aspoň bylo jenom kreslení co mi škola vzala, nemám už čas ani na zpívání, na spaní a navíc mi totálně vzala dobrou náladu. Přemýšlím, jestli má vůbec cenu chodit do školy, která člověka totálně ničí.
Mno, tohle nebyl hlavní důvod, proč už nebudu psát na tenhle blog. Je to spíš proto, že už s ním nějak nechci mít nic společného, zvlášť když si čtu některé starší články.. Ale stejně je mi to líto, přece jenom tři roky :)
Za tu dobu jsem díky blogu našla spoustu skvělých přátel, naučila jsem se spoustu věcí a poznala díky vám spoustu skvělých kapel, knížek, anime, filmů... jsem vám všem prostě moc vděčná a jsem moc ráda, že jste vkročili na můj blog :)

Nejspíš se jednoho dne přestěhuju na novou adresu a začnu úplně nanovo (přece jenom jsem se za tu dobu strašně změnila a už nechci psát na blog, na který jsem psala před čtyřmi lety).
Ale protože už se nejspíš neuvidíme, přeju vám všem co nejméně starostí, hodně radosti a šťastný a dlouhý život ^w^


Takže sbohem a třeba někdy na shledanou :)